dec. 31
vineri, 31 decembrie 2010, 10:43

La multi ani tuturor, multa sanatate, fericire si tot ce va doriti!
Citeste mai mult >>
Etichete: abba • fericire • la multi ani • sanatate
dec. 30
joi, 30 decembrie 2010, 23:46
Daca n-ar fi lenea asta, am ajunge departe .De cate ori nu ti-ai propus sa faci ceva si ai amanat, ai amanat si iar ai amanat pana cand ai renuntat definitv la acel ceva? Eu aman multe lucruri pentru simplul fapt ca mi-e lene. Din 2011 se vor schimba lucrurile! (sper)
Momentan, mi-e lene sa mai scriu
Citeste mai mult >>
Etichete: amanat • lenea • lucruri • youtube
dec. 27
luni, 27 decembrie 2010, 18:41
Incepand de azi, voi pune cate un sondaj in fiecare saptamana in sidebarul blogului (partea dreapta). Dupa ce se va incheia primul sondaj voi creea o pagina speciala unde voi pune toate sondajele pe care le-am facut pe blog, un fel de arhiva.
Etichete: intrebari • sondaj
dec. 26
duminică, 26 decembrie 2010, 16:08
Am terminat de vizionat toate episoadele serialului "Spartacus". N-am ce sa mai zic in plus, mi-a placut, e de nota 9, merita vizionat. Astept sa apara al doilea sezon. Ce seriale imi mai recomandati inafara de Prison Break, Breaking Bad, Fringe, Dr House, Lost si Supernatural?
Citeste mai mult >>
Etichete: episoade • film • serial • seriale • spartacus
dec. 25
sâmbătă, 25 decembrie 2010, 18:42

Am tot cautat un serial zilele astea si am gasit doua interesante, Spartacus si Dexter. Am hotarat sa ma uit la Spartacus pentru ca e mai scurt si il termin repede. Deja am vazut sapte episoade si mi se pare un foarte interesant. Ne este prezentata viata unui gladiator, care va fi numit de catre
Citeste mai mult >>
Etichete: blood • film • sand • serial • spartacus
dec. 24
vineri, 24 decembrie 2010, 20:44
Va doresc sarbatori fericite tuturor! Multa sanatate, bucurie si fericire alaturi de cei dragi. Va las cu Annoying Orange, ma duc sa-l astept pe Mosu'.
Citeste mai mult >>
Etichete: annoying orange • craciun • mos craciun • sarbatori • urare
dec. 24
vineri, 24 decembrie 2010, 18:57
M-am gandit intr-o seara sa-mi iau o cafea de la automat. Ma duc frumos langa el, scot un leu din buzunar, il introduc in aparat, aleg tipul cafelei si primesc o eroare, nu mai stiu sigur cum scria, cert e ca mi-a ramas leul in aparat. Nu plang acum dupa un leu, dar daca n-aveam un leu si bagam zece
Citeste mai mult >>
Etichete: automat de cafea • bani • blocat • cafea • doncafe • teapa
dec. 24
vineri, 24 decembrie 2010, 15:42
Am gasit o caricatura pe internet legata de Craciun, iar daca tot e Craciunul, m-am gandit sa v-o arat si voua.
Sursa: vidu.ro
Citeste mai mult >>
dec. 23
joi, 23 decembrie 2010, 17:15
Kesha e o femeie de 34 de ani, banuiesc ca e de prin SUA. Cica ii place sa manance hartie igienica, mananca juma' de sul pe zi. Ati mancat vreodata hartie igienica ?
Citeste mai mult >>
Etichete: hartie igienica • Kesha • mancare • youtube
dec. 22
miercuri, 22 decembrie 2010, 17:04
Si eu care credeam ca doar in Romania exista astfel de politisti. Iata ca exista si in America, chiar nu ma asteptam la replica politistului.
Citeste mai mult >>
Etichete: america • politisti • Romania • youtube
dec. 22
miercuri, 22 decembrie 2010, 15:00
Ma uitam pe internet si am vazut multe reclame in care cei de la Pepsi, pur si simplu, fac Coca Cola de ras. Va voi prezenta cateva videouri.
Prima data am crezut ca e o reclama la Coca Cola, dar cand am vazut ca s-a urcat pe dozele de Coca Cola am inceput sa rad!
Urmatorul video l-am gasit acum
Citeste mai mult >>
Etichete: coca cola • pepsi • razboi • sprite
dec. 22
miercuri, 22 decembrie 2010, 4:39
Dupa ce ca are sute de servicii,acum Google a mai scos si Body Browser. Ma intreb, oare de unde au atatea idei astia de la Google?
Cu ajutorul acestui nou serviciu putem vedea cu usurinta interiorul corpului uman in 3D. Mi se pare o aplicatie foarte buna si folositoare. Observ ca Google vrea sa ucida
Citeste mai mult >>
Etichete: corpul uman • google • internet
dec. 21
marți, 21 decembrie 2010, 17:40

Se pare ca au inceput sa vina spammeri si pe la mine pe blog, de ieri pana azi am deja 4 mesaje trimise de catre Akismet direct la spam. Am mai primit comentarii spam si pana acum, doar ca primeam cate un comentariu pe saptamana. E destul de imbucurator acest fapt, pentru ca inseamna ca a inceput
Citeste mai mult >>
Etichete: blog dofollow • comentarii • dofollow • spam • wordpress
dec. 20
luni, 20 decembrie 2010, 23:57

Mhm, ma refer la petarde la propriu nu la figurat, deci nu va ganditi la prostii. Am pocnit si eu prima petarda anul asta, insa am observat ca nu mai sunt petardele cum erau inainte, abia mai pocnesc, multe dintre ele nici nu mai pocnesc, insa tot e amuzant. Pacat ca petardele sunt interzise din
Citeste mai mult >>
Etichete: accident • iarna • petarde
dec. 19
duminică, 19 decembrie 2010, 19:53
Mama, rusii astia is dati naibii, is nebuni de-a dreptu'. Apare saptamanal cate un video pe youtube cu vreun rusnac idiot care cauta moartea si n-o gaseste. Rusii conduc foarte "prudent" si imediat iti arata o schema de karate daca ii enervezi. Rusnacii daca beau apa ruginesc, de asta consuma foarte
Citeste mai mult >>
Etichete: inconstienti • rusi • rusnaci • teribilisti • youtube
Comentarii recente